dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Gdziekolwiek zmierzasz, wybieraj mądrze Travel Set od Curaprox

Ferie zimowe, kto ich nie kocha? Na ten wspaniały czas odpoczynku i zabawy w czasie pięknej i mroźnej pory roku, czekają wszyscy! Podczas beztroskich wyjazdów nie można zapominać o prawidłowej higienie jamy ustnej, chociażby dlatego, aby nie odzwyczajać się od dobrych nawyków i nie narażać zębów na szkodliwe działanie bakterii. Pójdź za radą marki Curaprox i spakuj do swojej walizki Travel Set, czyli prawdziwy niezbędnik każdego podróżnika.

Travel Set od Curaprox to idealny towarzysz podróży. Dlaczego? Odpowiedź jest naprawdę prosta. Mieści w sobie wszystko, co niezbędne, aby kompleksowo zadbać o jamę ustną, a przy tym zajmuje w bagażu niewiele miejsca. Ten radosny i efektowych zestaw podróżny ma wymiary zaledwie 9,5 cm x 6 cm, dzięki czemu mieści się nawet w kieszeni! Do tego łączy wygodę użytkowania z nowoczesnym designem. Travel Set dostępny jest aż w sześciu żywych kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym, różowym, czerwonym oraz pomarańczowym. Z pewnością każdy znajdzie swojego kompana na zimowe wojaże.

W każdym zestawie znajdziemy:
• Składaną szczoteczkę manualną CS 5460, która posiada aż 5460 włókien Curen® bezwzględnych dla płytki bakteryjnej, a zarazem delikatnych dla zębów i dziąseł. Mycie zębów ułatwia kompaktowa, lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka, która pomaga w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem.
• Wybielającą pastę BE YOU w opakowaniu o pojemności 10 ml o unikalnej formule, w której znajdziemy niespotykane składniki aktywne i moc naturalnych, wegańskich dodatków o dobroczynnym działaniu. Pasta nie zawiera SLS, triklosanu ani mikrogranulek z tworzywa sztucznego.
• Szczoteczki międzyzębowe CPS Prime w rozmiarze 07 (czerwona) oraz 09 (żółta), które skutecznie czyszczą każdy centymetr newralgicznej przestrzeni międzyzębowej nie powodując uszkodzeń. Do tego stopnia, że wystarczy pojedynczy ruch czyszczący: po prostu przesuń pomiędzy zębami, wyjmij i gotowe!

Cena: 56,10 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *