dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Sylwestrowa noc z Łapsami

Planujesz zaprosić do siebie znajomych i zorganizować wystrzałową imprezę sylwestrową? A może zamiast hucznego przyjęcia wybierasz zacisze własnego domu i spędzenie tego czasu z bliskimi? W każdym wypadku nie może zabraknąć gier, zabaw… i oczywiście stołu pełnego przekąsek. Aby zapewnić świetną atmosferę, koniecznie zaserwuj Łapsy! Trójkąty kukurydziane z ziarnami konopi, prażynki, paluszki i popcorn. Wśród całej gamy produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Smaczne i chrupiące przegryzki będą idealnym dopełnieniem sylwestrowej nocy.

Katalog wkomponowania Łapsów we wspólną zabawę jest nieograniczony. A czerpać z nich radość mogą wszyscy, bez względu na wiek. Dlatego są one obowiązkową pozycją w sylwestrowym menu. Marka Łapsy podpowiada co zrobić, by podczas tej wyjątkowej nocy nie dać się nudzie, dobrze się bawić i łapać najlepsze chwile.

„Gorące krzesła”
Zabawa towarzyska wszystkim znana i zawsze modna! Ustawcie krzesła w kole, do zewnątrz. Grupa osób licząca o jedną osobę więcej niż jest krzeseł okrąża je w rytm muzyki. Na umówiony znak zajmujecie miejsca. Ostatnia osoba, która nie zdąży zająć krzesełka odpada z gry. Następnie jedno krzesło jest zabierane i rozpoczyna się kolejna runda. Wygrywa osoba, która pierwsza zajmie ostatnie miejsce. Doskonałą i oryginalną nagrodą będzie tu duża paka Łapsów – trójkątów kukurydzianych z ziarnami konopi, która z pewnością zmotywuje i zachęci do udziału w zabawie.

Zabawy taneczne
Taniec z balonami to sylwestrowy „must have”. Można po prostu odbijać balony w rytm muzyki, albo tańczyć w parach, a balonik włożyć między siebie i przytrzymać go czołami. Osoba lub para, której jako pierwszej spadnie balon na podłogę – odpada. Do wyboru mamy również inne kombinacje zabaw, np. zorganizować konkurs na najlepszy taniec brzucha. Po takiej dawce aktywności trzeba koniecznie się posilić! Łapsy prażynki pszenne w kratkę solone lub o smaku ketchupowym to świetna przekąska, która nie tylko zachwyci swoim smakiem, ale również dostarczy energii do kolejnych zabaw!

Kalambury
Ta imprezowa zabawa zapewnia mnóstwo śmiechu. Podzielcie się na drużyny i odgadujcie wcześniej napisane na karteczkach przez drużynę przeciwną np. tytuły filmów, znane osoby, czy też przysłowia. Możecie pokazywać, rysować lub mówić i grać słowami. Kalambury w połączeniu z ulubionymi przekąskami tworzą idealny duet. Dobrze wybrać kilka smaków i przetestować je podczas gry. Łapsy prażynki o smaku zielonej cebulki, bekonowym, paprykowym, serowo-cebulowym, i solonym z pewnością podkręcą sylwestrową atmosferę i sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca.

Do pochrupania… tak po prostu
Na żadnej imprezie, czy spotkaniu nie może zabraknąć tradycyjnych paluszków i popcornu! Smaczne, łatwe do podzielenia i wygodne do zjedzenia nawet na stojąco. Łapsy paluszki solone i popcorn solony przyciągają swoim prostym składem. Nie zawierają oleju palmowego, wzmacniaczy smaku i innych zbędnych składników. Postaw na zgraną paczkę Łapserdaków, w której wszystko smakuje lepiej!

Trójkąty kukurydziane z ziarnami konopi: 4,79 zł/ 100 g
Prażynki pszenne w kratkę solone/ o smaku ketchupowym: 4,29 zł/ 110g
Prażynki o smaku bekonowym: 4,29 zł/ 120 g
Prażynki karbowane o smaku paprykowym: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane o smaku serowo-cebulowym: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane o smaku zielonej cebulki: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki karbowane solone: 4,29 zł/ 110 g
Prażynki solone: 4,29 zł/ 110 g
Popcorn solony: 3,09 zł/ 100 g
Paluszki solone: 4,29 zł/ 300 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *