dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Orzechowa Pasta i basta!

Poznaj pyszną orzechową nowość od marki Bartnik Mazowiecki® – Kakaowy Orzeszek! Kakaowy orzeszek ma prosty i wartościowy skład. Nie zawiera żadnych konserwantów ani ulepszaczy smaku. Jest w pełni naturalny i po prostu pyszny. Kakaowy Orzeszek to wyśmienita pasta orzechowa z prażonych orzechów laskowych z dodatkiem naturalnego miodu i prawdziwego kakao. Masło z orzechów laskowych charakteryzuje się kremową konsystencją i słodkim orzechowo-kakaowym smakiem.

Słodki smak miodu połączony z orzechami laskowymi i prawdziwym kakao razem tworzą niepowtarzalną kompozycję, uwielbianą przez dzieci i dorosłych. Kakaowy Orzeszek osłodzi śniadanie, świetnie sprawdzi się jako dodatek do deserów, naleśników, koktajli, wafli czy gofrów, ale najbardziej lubimy wyjadać go łyżką prosto ze słoika.

Kakaowy Orzeszek jest produktem naturalnym, dlatego też należy przechowywać go w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Wytrącająca się warstewka oleju jest naturalnym zjawiskiem. Surowce, z których produkowana jest nasza pasta z orzechów laskowych, są najwyższej jakości. Orzechy i kakao pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaś miód pochodzi z naszej mazowieckiej pasieki. Produkt nie zawiera w swym składzie oleju palmowego ani dodatkowego cukru.

Prosty skład

Składniki produktu:
– pasta z orzechów laskowych prażonych 80%
– miód 18%
– kakao 2%

Marka
Bartnik Mazowiecki to rodzinna pasieka położona w sercu Mazowsza. W obecnym kształcie nasza rodzinna pasieka „Bartnik Mazowiecki” to efekt pasji oraz wieloletniej pracy jej założyciela, czyli Edwarda Kalińskiego. Początkowo nasza pasieka prowadzona była hobbystycznie, lecz wraz z biegiem lat oraz nabywanym doświadczeniem praca przy pszczołach stała się naszym głównym zajęciem. Obecnie Bartnik Mazowiecki to pasieka licząca kilkaset rodzin pszczelich, którymi opiekuje się Edward Kaliński wraz z córką Justyną, która dla pszczelarstwa zrezygnowała z pracy w korporacji. Praca przy pszczołach oraz dostarczanie naszym Klientom prawdziwego, naturalnego miodu oraz zdrowego pyłku pszczelego sprawia nam mnóstwo radości! Obecnie śmiało możemy stwierdzić, że praca jest równocześnie pasją.

Cena:
Kakaowy Orzeszek Bartnik Mazowiecki® (400 g): 34,99 zł
Produkt w sprzedaży internetowej pod adresem: www.bartnikmazowiecki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *