dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Konopie wchodzą do gry! Łapsy z ziarnami konopi – NOWOŚĆ!

Znudziły Ci się tradycyjne przekąski? Niby masz ochotę na coś klasycznego, ale jednocześnie z pazurem? Ma być smacznie, ale i… modnie (tak tak, przekąski też mogą stać się passé!)? W takim razie mamy coś właśnie dla Ciebie – do paczki Łapserdaków dołącza właśnie duża paka trójkątów kukurydzianych z ziarnami konopi! Tak! To konopne trójkąty i tu o nudzie mowy być nie może!

Szykujecie się na długo wyczekiwany koncert? Ekstra, ale przecież nie pójdziecie tam na głodnego, więc „beforek” wręcz obowiązkowy. Przed Tobą wieczór z przyjaciółmi i waszymi ulubionymi grami planszowymi? Wciągające i zawzięte rozgrywki, mogą pochłonąć na wiele godzin, dlatego potrzebny jest smakowity umilacz czasu. Organizujecie „piżama party” i włączacie kolejny sezon najlepszego serialu roku? Prawidłowo, trzeba być na czasie i… warto mieć co pochrupać! A każdy pretekst jest dobry, by sięgnąć po nowe Łapsy!

Mąka kukurydziana, sól morska, olej rzepakowy, nasiona konopi – tylko tyle i aż tyle potrzeba, by nowe kukurydziane wafelki rozkochały w sobie Twoje kubki smakowe. Łapsy mają kształt trójkątów, które przyjemnie chrupią, a że zawierają w składzie ziarna konopi siewnych, możesz spożywać je zgodnie z apetytem i… prawem

PS Wiesz, że ziarna konopi siewnej zaliczane są do tzw. „super foods”? Zawierają mnóstwo składników odżywczych, w tym kwasy omega 3-6-9, magnez, fosfor, cynk i żelaza oraz witaminę E.

Trójkąty kukurydziane: 4,99 zł/ 100g

www.lapsy.pl www.facebook.com/lapsyPL/ www.instagram.com/lapsypl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *