dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Opalanie i nawilżanie w sprayu, czyli… MARC INBANE Hyaluronic Self -Tan

Hyaluronic Self-Tan Spray to samoopalacz MARC INBANE w nowej wersji wzbogaconej o nawilżający kwas hialuronowy. Szybko nadaje efekt naturalnej opalenizny i nawilżonego ciała. 

Nowa formuła sprayu zawiera kwas hialuronowy, który przenika do głębszych warstw skóry, utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia i stymuluje produkcję kolagenu, zapobiegającego jej starzeniu. Zastosowanie innowacyjnego składnik Arlasolve zapewnia równą opaleniznę dostosowaną do naturalnego tonu skóry, zarówno do jasnej jak i ciemnej karnacji.  W składzie samoopalacza są także erytruloza oraz DHA, które wydobywają naturalny pigment ze skóry oraz wyciąg z fermentowanych malin nadający długotrwały, wakacyjny koloryt bez pomarańczowego odcienia. Składniki te sprawiają, że spray MARC INBANE nie tylko opala, ale także czyni skórę gładką, nawilżoną i wypielęgnowaną.

Efekt opalenizny widoczny jest po 1 minucie od aplikacji i utrzymuje się ponad tydzień.  Forma sprayu ułatwia stosowanie, nie pozostawia smug i plam. A poręczna pojemność 100 ml umożliwia zapakowanie produktu do bagażu podręcznego.

Hyaluronic Self-Tan Spray nie ma charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu, nie zawiera

silikonów i parabenów.  Jest preparatem wegańskim. Może być stosowany także przez kobiety w ciąży. Zalecana jest jednak próba alergiczna przed aplikacją.

Stosowanie:

Aplikuj spray 30 cm od twarzy lub ciała szybkim ruchem w kształcie litery „S”. Poczekaj 10-15 minut, aż samoopalacz wyschnie. Dla szybszego efektu użyj suszarki. Po 3 godzinach możesz mieć pewność, że produkt się całkowicie wchłonął i możesz bez obawy ćwiczyć, brać prysznic itp.

Cena detaliczna 139 zł/100 ml

Produkt dostępny w wybranych salonach fryzjerskich oraz:

www.beabeleza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *