dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Personalizowane praliny „I love Milka” – nowy sposób, aby w Walentynki podzielić się delikatnością

Walentynki to niezwykły dzień, przepełniony czułością i delikatnością. Chociaż o naszych bliskich myślimy przez cały rok, to właśnie 14 lutego mamy okazję na chwilę zatrzymać się i w pełni celebrować uczucie, którym darzymy wyjątkowe osoby w naszym życiu. Święto zakochanych to także czas sprawiania sobie małych przyjemności. Aby połączyć radość dzielenia się i prawdziwie słodkich wyznań, Milka przygotowała specjalną edycję pralin „I love Milka”, dzięki której nasze czekoladki będą inne niż wszystkie.  

Większość z nas doskonale zna praliny Milka z najdelikatniejszej czekolady, stworzone z alpejskiego mleka i opakowane w charakterystyczne, fioletowe pudełko w kształcie serca. Rozpływająca się w ustach czekolada i kremowe nadzianie, składające się w 40% z orzechów laskowych, to idealna propozycja, by w Walentynki podzielić się delikatnością z ukochaną osobą.

W tym roku, dzięki limitowanej edycji pralin „I love Milka” (165 g), podarowane serce będzie naprawdę wyjątkowe – Na opakowaniu znajduje się miejsce, by samemu dokończyć dedykację „I love…”. Praliny z najdelikatniejszej czekolady Milka i nasze własne, personalizowane życzenia to sposób, aby w święto zakochanych odnaleźć jeszcze więcej czułości.

W ofercie pralin Milka dostępne są także inne opakowania, dzięki którym przez cały rok możemy dzielić się uczuciami z naszymi bliskimi – praliny w kształcie serca (165g) oraz prostokątnym (110g).

* * *

Mondelez Polska 

Mondelēz Polska jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej w Polsce, od 28 lat obecną na naszym rynku. Zatrudnia blisko 4600 pracowników i jest liderem na rynku czekolady i ciastek markowych w Polsce. Bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki, przekąski JoyFills oraz cukierki i gumy Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 r.

Mondelēz International 

Mondelēz International, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków. MDLZ z przychodami w wysokości około 26 miliardów USD netto, zachęca ludzi w 150 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek takich jak: ciastka Oreo, belVita i LU; czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone; cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, MDLZ odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie.

Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor’s 500, Nasdaq 100 i Dow Jones Sustainability Index. Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.mondelezinternational.com oraz profilu firmy
na Twitterze www.twitter.com/MDLZ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *