dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Doskonały do ciast, mięs i napojów – Syrop Klonowy Maple Joe®

Syrop klonowy to tradycyjny kanadyjski produkt, nie bez przyczyny nazywany Kanadyjskim Płynnym Złotem. Oprócz docenianych walorów smakowych, syrop charakteryzuje się bogactwem składników odżywczych, m.in. manganu, cynku i magnezu oraz witamin z grupy B. Syrop klonowy wykazuje działanie prozdrowotne, potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Powstały z soku syrop klonowy, jest źródłem niektórych składników mineralnych takich jak: wapń, potas, mangan, fosfor, żelazo, a także witamin z grupy B (ryboflawina, niacyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy) oraz antyoksydantów. Cynk jest niezbędny w procesach wzrostu organizmu oraz rozwoju systemu odpornościowego. Magnez odpowiada za właściwy rozwój systemu nerwowego oraz rozwój mózgu. W przeciwieństwie do innych słodzików ma też mniej kalorii. W 100 gramach cukru znajdziemy ok. 400 kcal, natomiast w 100 g syropu klonowego tylko 270 kcal.

Nowy Czysty syrop klonowy BIO Maple Joe® wytwarzany jest z soku kory drzew klonu, które rosną na regularnie kontrolowanych uprawach ekologicznych w Kanadzie. Smakuje równie słodko jak miód, jednak jest od niego mniej kaloryczny. Nie zawiera żadnych, dodatkowych składników. Zagęszczanie soku odbywa się wyłącznie naturalnymi, tradycyjnymi metodami. Czysty syrop klonowy BIO Maple Joe z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom zdrowej żywności BIO oraz wyrazistych, słodkich smaków. Doskonale sprawdza się jako dodatek do ciast, klusek na parze, naleśników, lodów, owoców, napojów, mleka, a nawet mięs.

Cena w sklepie:

Syrop Maple Joe (250 gram): ok. 24 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *