dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Idealne połączenie – elegancka porcelana i pyszna kawa!

W każdej części świata kultura picia kawy jest niezwykle zróżnicowana. W Polsce rozpoczynamy dzień od filiżanki aromatycznej, czarnej kawy niezależnie od pory roku. We Włoszech kawę z mlekiem pijemy tylko do godziny 11:00. W Turcji parzymy ją w mosiężnym tygielku zawsze z łyżeczką cukru. Co ciekawe, we Francji podawana jest nawet w miseczce do śniadania, by wygodnie maczać croissanta. Słodka kawa z dodatkami tj. cukier, karmel czy bita śmietana to domena amerykańskiego stylu, który charakteryzuje się piciem kawy w biegu do pracy. To co nas łączy niezależnie od regionu świata, to na pewno jej smak i aromat. Marka Fyrklövern przygotowała eleganckie kolekcje serwisów kawowych będące inspiracją do wspólnego celebrowania i degustacji kawy. 

Filiżanki do kawy i herbaty z serwisu DIAMOND zdobią dekory z 18-karatowego złota! Zaprojektowane na wzór diamentów idealnie pasują zarówno na wyjątkowe przyjęcia jak i kameralne spotkania podczas, których pragniemy poczuć odrobinę luksusu i napić się pysznej kawy!

DIAMOND, Fyrklövern

Filiżanki serwisu MOMENTS to połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, który nadaje filiżankom nieco romantycznego charakteru! Stanowi doskonałą propozycję na spotkania z koleżankami. Przy takiej kolekcji na pewno będą czuć się wyjątkowo! Ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł są idealnym wykończeniem serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *