dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Ekskluzywna pielęgnacja z maseczkami Conny

Cenne kruszce i minerały mogą zdziałać wiele dla naszej… urody! Dlatego w maseczkach marki Conny znajdziemy tak cenne metale jak platyna oraz złoto, które przywrócą naszej twarzy elastyczność i blask, a także pomogą w walce z widocznymi skutkami upływu czasu. Z kolei maseczka z węglem pomoże przywrócić naszej skórze równowagę i skutecznie ją oczyści. Co jeszcze oferują nam maseczki Conny? 100% wegańskie składy!

Conny maska relaksująca z platyną

Naturalne składniki nawilżające i odżywcze, które wnikają w głąb skóry znajdziemy w maseczce z platyną. Dzięki nim działa ona odmładzająco na zmęczoną cerę, widocznie ją wygładzając i zapobiegając powstawaniu zmarszczek.

Conny maska ujędrniająca ze złotem 

Maseczka z czystym złotem to doskonałe rozwiązanie jeśli nasza cera potrzebuje ujędrnienia oraz rozświetlenia. Maseczka nawilża i wygładza, dając efekt młodej, zregenerowanej skóry przywracając naszej cerze elastyczność i blask.

Conny maska oczyszczająca z węglem

Ostatnia propozycja to maseczka z węglem drzewnym, która doskonale matuje cerą i jednocześnie redukuje nadmiar sebum, pomagając w pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Maseczka działa oczyszczająco i odświeżająco, pomaga ujędrnić skórę, przywracając jej wypoczęty, pełen blasku wygląd.

Sugerowana cena maski Conny: 7,99 PLN

Produkty dostępne są na  HYPERLINK http://www.mojaazja.eu oraz w Drogeriach Natura, Kontigo i wybranych sklepach kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *