dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
DZIEŃ MATKI – w eleganckim stylu!

Dzień Matki to kolejna okazja do wspólnego świętowania w gronie najbliższych! Marka Fyrklövern inspiruje nas do przygotowania specjalnie dla mamy przyjęcia w eleganckim stylu, gdzie lekkie, wiosenne przekąski podane na luksusowej porcelanie i radosne uśmiechy dzieci będą dla Niej najlepszym prezentem w tym dniu.

Fyrklövern, Moments

Serwis porcelanowy MOMENTS, zaprojektowany przez Marię Montazami, stanowi doskonały wybór na przyjęcie z okazji Dnia Matki! Zastawa ręcznie zdobiona prawdziwą platyną oraz delikatnym wzorem pereł, to przepiękna dekoracja każdego stołu. W pastelowych aranżacjach, gdzie subtelnie przeplatają się, delikatny róż, biel i szarości, Serwis prezentuje się niezwykle elegancko i finezyjnie. To doskonała propozycja na spotkanie z okazji Dnia Matki.

Fyrklövern, SONJA

Serwis SONJA – to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Projektantka Anna Handell stworzyła kwiatowy wzór z okazałymi białymi orchideami, pączkującymi frezjami i zielonym mirtem, który jest cudowną ozdobą tej zastawy. Stół w aranżacji ze świeżymi kwiatami i tak urokliwą, elegancką porcelaną będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdej mamy!

Fyrklövern, POLSKA 100

Porcelana z serii POLSKA 100 to niezwykle subtelna i elegancka propozycja – odpowiednia by w wyjątkowym stylu uczcić Dzień Matki!  Zdobienia wykonane z 18-karatowego złota i platyny, nadają jej luksusowego charakteru. Pachnąca kawa  czy herbata, przepyszne słodkości i duża dawka dobrego humoru sprawią, że ten dzień zostanie w naszych wspomnieniach na zawsze.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie  http://www.fyrklovern.pl http://www.pieknyserwis.pl. Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *