dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Gorąco polecamy! Książka z płytą „Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości” to pierwszy krok do zmian i sukcesu

Kompleksowy kurs (książka + płyta) pokazuje liczne metody pracy nad sobą, które pozwolą ci wyćwiczyć przydatne umiejętności i ukształtować właściwe nawyki. Dzięki niemu rozwiniesz w sobie kluczowe cechy osobowości, które chronią przed zniechęceniem, uodparniają na porażki i pozwalają konsekwentnie dążyć do wybranego celu. Jeśli chcesz postawić na świadomy rozwój, to koniecznie sięgnij po inspirujący kurs polecany przez Olgierda Łukaszewicza, Piotra Borowca i Grażynę Wolszczak.

Odziedziczone po przodkach predyspozycje  można  świadomie  wykorzystywać  i  kształtować. Podobnie cechy osobowości, niesłusznie przez niektórych uważane za niezmienne, można rozwijać także w wieku dojrzałym. Jeśli nawet z wiekiem coraz trudniej wpływać na osobowość bezpośrednio, to na pewno można tego dokonać poprzez zmianę i kontrolowanie własnych zachowań. Mamy bowiem na nie wpływ. Powtarzane wielokrotnie pozytywne reakcje z czasem przeradzają się w nowe nawyki i tym samym stają się częścią naszego „ja”.

Czy chciałbyś nauczyć się widzieć wyzwania życiowe z różnych perspektyw? Zwiększyć swoje szanse na znalezienie optymalnych rozwiązań? Radzić sobie z lękiem przed niewiadomym? Czy chciałbyś nauczyć się trwać w dążeniu, nawet jeśli na drodze do celu pojawią się poważne trudności? Zapewne  tak. Jak to zrobić? Odpowiedzią na te pytania jest kompleksowy kurs (książka + płyta audio) stworzony przez zespół Personality Improvement Institute pod redakcją dr Zofii Migus-Bębnowicz. Został on przygotowany w oparciu o specjalistyczną wiedzę i liczne przykłady. Zawiera wiele metod pracy nad sobą, które pomogą ci określić cechy osobowości, a także wyćwiczyć przydatne umiejętności i ukształtować nawyki. Posłuchasz opowieści o życiu ludzi, których postawa i dokonania będą mogły stać się inspiracją dla twoich działań.

Dzięki lekturze tego kursu staniesz się ekspertem od trudnych wyzwań. Pomoże ci on wypracować nawykową wnikliwość, czyli niemal automatyczne poszukiwanie odpowiedzi na pytania „dlaczego?” i „po co?”. To pozwoli ci uniknąć wielu błędów, zminimalizować przykre skutki negatywnych zdarzeń i zrealizować wiele ambitnych celów. Nauczysz się także, jak radzić sobie ze zniechęceniem i pokusą rezygnacji, gdy mnożą się przeszkody, a cel jest jeszcze daleko. Dowiesz się, co sam powinieneś zrobić, by wzmocnić wiarę w siebie, oraz jak przygotować się na przeszkody, aby nie miały negatywnego wpływu na twoją samoocenę.

Książka z płytą Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości pomoże ci odnaleźć i wzmocnić te cechy, które są istotne, by wykrzesać wystarczająco dużo sił do walki o dobrą przyszłość. Jakie to przymioty? Wiara w siebie, wnikliwość, wytrwałość, odwaga, entuzjazm i realizm. Odpowiednio wzmocnione zapobiegają zniechęceniu, uodparniają na porażki i pozwalają konsekwentnie dążyć do wyznaczonych celów. Wzmacniając się wzajemnie, cechy te sprawią, że będziesz miał coraz więcej mądrej pewności siebie, staniesz się bardziej otwarty na otoczenie, zetkniesz się z większą życzliwością środowiska. Będziesz śmielej snuć marzenia i śmielej je spełniać. Zaczniesz wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje i prowadzić ekscytujące życie, przynoszące radość i dające poczucie spełnienia.

***

Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniem kursu w wykonaniu Olgierda Łukaszewicza, Piotra Borowca i Grażyny Wolszczak.

Ta książka pokazuje, jak praktycznie wzmacniać wiarę w siebie, wnikliwość, wytrwałość, odwagę i entuzjazm – kluczowe cechy, które rzeczywiście pomagają spełniać marzenia i realizować najbardziej ambitne plany. Warto z tego skorzystać.Olgierd Łukaszewicz

https://youtu.be/mC8S3HjUrEM

Sądzę, że dla wielu osób książka może być bardzo pomocnym narzędziem w próbie skonfrontowania się z samym sobą. Poruszane w niej wątki dotyczą wnikliwości, wytrwałości, wiary w siebie, entuzjazmu czy tego, jak starać się być realistą, a jej przekaz jest klarowny, interesujący i inspirujący.Piotr Borowiec

https://youtu.be/T3yhQm-I0-4

Czy jesteśmy wystarczająco wnikliwi, żeby dostrzegać szanse, które życie nam stwarza? Czy mamy w sobie dosyć wytrwałości, by zrealizować plany? Każdy chciałby mieć życie ekscytujące, przynoszące radość i dające poczucie spełnienia. Wierzę, że ta książka może pomóc to osiągnąć. Grażyna Wolszczak

https://youtu.be/FDyixuZnvAk

***

Zespół Personality Improvement Institute pod redakcją dr Zofii Migus-Bębnowicz

Jak rozwinąć kluczowe cechy osobowości, abyś był spełniony w życiu zawodowym i osobistym

484 strony, oprawa twarda, cena 64,90 zł (książka + płyta CD)

Wydawnictwo MT Biznes

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *