dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Targi Mody Poznań – kolejna edycja tuż, tuż…

W dniach 5-6.03.2019 moda ponownie zawita do Poznania. Za sprawą wystawców reprezentujących trendy z różnych stron świata uczestnicy poznańskich targów dowiedzą się, co mają najlepszego w swojej ofercie. 

Targi Mody Poznań to najważniejsze wydarzenie modowe w Polsce. Na tle innych imprez krajowych Targi Mody Poznań wyróżniają się biznesowym charakterem oraz liczbą wystawców. Na początku wiosny targowy pawilon wypełni się tysiącami nowości. Zakres tematyczny obejmuje: odzież, obuwie, akcesoria, galanterię i skóry. Podczas bieżącej edycji pojawią się wystawcy z kilkunastu państw.

Celem targów jest pokazanie w pigułce trendów oraz różnorodności stylistycznej. Polscy i zagraniczni przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać ofertę znanych brandów, alternatywne marki, a także firmy rodzinne, które doskonale znają wymagania konkretnych klientów. Producenci zainspirowani światowymi tygodniami mody pokażą interpretację kluczowych tendencji.

Uczestnicy Targów Mody Poznań przyjrzą się trendom zarówno na stoiskach, jak i podczas pokazów mody. Jest to okazja dla przedsiębiorców, aby zobaczyć na własne oczy najmodniejsze kolory, fasony i tkaniny na sezon wiosna/lato 2019. Najważniejsze show odbędzie się pierwszego dnia targów w ramach wieczornej gali skupiającej międzynarodowe grono właścicieli firm modowych oraz kluczowych kupców. Zostaną tam zaprezentowane premiery kolekcji marek wyróżnionych znakiem Polska Moda.

Odwiedzając imprezę nie można pominąć szkoleń z zakresu marketingu i prawa. Są to spotkania skierowane wyłącznie do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw. Przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym uczestnicy wydarzenia otrzymują pełne spektrum wiedzy dedykowanej branży kreatywnej.

Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny. Właściciele sklepów, managerowie, marketingowcy, studenci uczelni kierunkowych, fotografowie, styliści, ilustratorzy otrzymują darmowy bilet wstępu po wcześniejszej rejestracji na stronie www.targimodypoznan.pl lub w kasie podczas wydarzenia. W wydarzeniu mogą wziąć udział także osoby niezwiązane z branżą fashion, jednak zobowiązane są do zakupu biletu.

Różnorodność prezentowanych na targach marek gwarantuje znalezienie odpowiedniego towaru zarówno przez większe sieci, niewielkie sklepy multibrandowe, jak i designerskie showroomy. Coraz częstszymi gośćmi targów są również właściciele sklepów internetowych, którzy szukają niszowych produktów.

Szczegóły: www.targimodypoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *