dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Gorąco zapraszamy! MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA E-LEARNING FUSION 2019

10 kwietnia br. w Warszawie w Warsaw Hotel Plaza odbędzie się IV edycja Konferencji E-Learning Fusion. ELF2019 to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona w całości trendom, kierunkom rozwoju i strategiom digital learning. 

E-Learning Fusion jest jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja dotycząca wyłącznie szeroko rozumianego e-learningu, czyli cyfrowego uczenia się (digital learning). Tegoroczna edycja będzie już IV odsłoną jedynego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w Polsce na temat kierunków rozwoju e-learningu. Każdego roku biorą w niej udział przedstawiciele najbardziej znanych marek z Polski i ze Świata.  W 2019 r. roku konferencja wzbogacona zostanie o ekspozycję wystawienniczą otwartą dla firm, które chcą zabrać swój głos w kreowaniu cyfrowego nauczania w Polsce i chciałaby szeroko zaprezentować swoją propozycję e-learningową.

Twórcą Konferencji jest Marta Machalska, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o., ewangelista polskiego e-learningu.

Podczas wydarzenia, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania ze świata digital learning. Przedstawiciele różnych firm zaprezentują swoje wdrożenia (case studies), będzie również okazja do networking’u i nawiązania nowych, inspirujących relacji. ELF to 8 godz. intensywnego rozwoju osobistego pod okiem światowych specjalistów, za pomocą wykładów, paneli i warsztatów. To także możliwość poznania szerokiego grona osób z branży.

W III edycjach (2016-2017-2018) łącznie wzięło udział 1,5 tys. osób i odbyło się ponad 50 wykładów.

Wśród prelegentów tegorocznej edycji znalazł się Donald H. Taylor kierujący Learning and Performance Institute oraz prowadzący Konferencje Learning Technologies w UK oraz będący kuratorem Learning Technologies w Azji, Francji (dawna iLearn) i Niemczech (Online Educa Berlin).

Learning Technologies to największa konferencja w Europie poświęcona tematyce digital learning. Odbywa się zarówno w Londynie, Niemczech i Paryżu. Learning Technologies to również prestiż i wyjątkowe nagrody i nominacje w wielu kategoriach i dziedzinach digital learning. Donald H. Taylor to bez wątpienia autorytet i autor książki „Learning technologies in the Workplace”, wydanej przez Kogan Page w 2017 r. Na ELF podzieli się wynikami badania nt trendów 2019-2020 w obszarze learning technolgies, prowadzonej wśród brytyjskich, amerykańskich a teraz również polskich respondentów.

Tylko na ELF19 aż trzy ścieżki tematyczne, każdy znajdzie coś dla siebie:

NARZĘDZIOWNIA to Blok tematyczny poświęcony narzędziom i technologii, dzięki której rozwój cyfrowego świata uczenia się jest możliwy i dynamiczny.

STRATEGIA I KONTENT ten blok dedykowany jest kierunkom rozwoju uczenia się w organizacjach, kluczowym pojęciom, formułom i narzędziom służących profesjonalistom L&D w budowaniu nowoczesnego środowiska rozwoju dla pracowników.

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE „E-learning salon” – Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wpisane jest w DNA nowoczesnych rozwiązań digital learning – w tym bloku praktycy – praktykom przedstawią swoje wdrożenia i projekty.

Podczas wydarzenia, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania ze świata digital learning. Przedstawiciele różnych firm zaprezentują swoje wdrożenia (case studies), będzie również okazja do networking’u i nawiązania nowych, inspirujących relacji. ELF to 8 godz. intensywnego rozwoju osobistego. ELF to także możliwość poznania szerokiego grona osób z branży.

Wśród prelegentów znajdują się również eksperci w zakresie projektowania rozwiązań e-learningowych, Harold Jarche, Inge de Waard, czy Mirjam Neelen. Wszystkich światowej klasy Ekspertów oraz program konferencji jest dostępny na stronie https://www.elearning-fusion.pl/index.php/program/

Nasz portal dla przedsiębiorczych kobiet PrezesKa objął wydarzenie patronatem medialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *