dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
CS Smart w limitowanej edycji Small World

Mała… a może tak wiele! Szczoteczka do zębów CURAPROX CS Smart może pochwalić się sprytną, małą główką, na której znajduje się aż 7 600 włókien CUREN®. Dzięki temu może dotrzeć do wszystkich zakamarków w jamie ustnej, w szczególności za ostatnimi zębami trzonowymi. Przez jej podobieństwo do klasycznej wersji szczoteczki dla dorosłych, chętnie jest używana również właśnie przez nich. Teraz szczoteczka dostępna jest w limitowanym dwupaku zaprojektowanym przez młodą designerkę Alinę Nuitu. Linia Small World wyróżnia się radosną grafiką przedstawiającą dzieci z różnych części naszego globu oraz połączeniem jaskrawo limonkowej i hipnotycznie fioletowej rączki szczoteczki. 

Szczoteczki CS smart przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia świetnie sprawdzą się również u dorosłych. Trudno się dziwić. W końcu to szczotkujący ideał:

Bardzo mała główka szczoteczki umożliwia wyjątkowo dokładne szczotkowanie;

Gęste włosie: aż 7 600 włókien CUREN o średnicy 0,08 mm na główce umożliwia efektywne czyszczenie zębów z płytki nazębnej;

Ośmiokątny uchwyt ułatwia trzymanie szczoteczki pod prawidłowym kątem;

Wyjątkowo miękkie i delikatne włosie bezpieczne dla dziąseł.

CENA DWUPAKU SMALL WORLD to: 39 PLN

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl 

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej.  Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *