dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
6 rewelacyjnych książek o rozwoju osobistym i biznesie – pod choinką prezent jak znalazł!

Czy możesz podarować bliskim coś lepszego niż narzędzia, które pozwolą im się rozwijać? Z pewnością każdy, kto wie, jak ważna jest praca nad sobą i doskonalenie się, doceni prezent, który pozwoli mu rozwinąć swoje kompetencje. 

W tym zestawieniu przedstawiamy 6 książek, które staną się prezentem numer 1 wśród wszystkich nastawionych na rozwój osobisty:

 • Plemię mentorów (mentoring) 

  Tim Ferriss, biznesmen, pisarz i eksperymentator, przepytał ponad stu ekspertów z różnych dziedzin. Podzielili się oni swoimi przepisami na sukces, szczęście czy sens życia. Książka zawiera m.in. porady od elitarnych sportowców, takich jak Maria Szarapowa, modele myślowe fenomenalnych pokerzystów oraz życiową ściągawkę współzałożyciela Dropboksa. Bez względu na to, przed jakim wyzwaniem albo szansą stoisz, w tej książce znajdziesz coś, co ci pomoże stawić temu czoło.

 • Jeden na jeden (zarządzanie) 

  Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę, o ile… zostanie dobrze przygotowana i przeprowadzona. W tej książce znajdziesz rzeczywiste dialogi, praktyczne wskazówki oraz opisy doświadczeń polskich liderów, a wszystko to okraszone szerszym kontekstem teoretycznym, pozwalającym lepiej zrozumieć poruszane zagadnienia.

 • Złam szyfr ludzkich zachowań (komunikacja) 

  Vanessa Van Edwards udowadnia, że proces zdobywania przyjaciół i zjednywania ludzi można opisać naukowo i jednocześnie niezwykle wciągająco. Złamanie kodu ludzkich zachowań pozwala w odpowiedni sposób kształtować nie tylko własne czyny, ale również interakcje i relacje. Jej książka zawiera proste, ale zdumiewająco skuteczne narzędzia, dzięki którym można się dogadać właściwie z każdym.

 • Myślenie wizualne w biznesie (prezentacja) 

  Uchwyć swoje myślenie wizualnie, naucz się jaśniej przedstawiać najważniejsze informacje. Autorzy pokazują, jak włączyć techniki wizualizacji rysunkowej w proces tworzenia notatek i prezentacji – niezależnie od twoich umiejętności artystycznych. Podręcznik wyjaśnia krok po kroku praktyczne techniki wizualnych notatek sporządzanych we własnym tempie, jak również w czasie rzeczywistym podczas spotkań i szkoleń.

 • Marketing 4.0 (marketing) 

  Philip Kotler łączy siły z Hermawanem Kartajayą i Iwanem Setiawanem z MarkPlus Inc., by podzielić się z nami sposobami wpływania na konsumentów w ich podróży ku zakupowi produktu. Tym razem pionierzy nowego podejścia uciekli się do pomocy zaawansowanych technologii, by się dowiedzieć, kim są konsumenci i w jaki sposób podejmują decyzje. Ich książka Marketing 4.0 przygotuje cię do skoku naprzód bez potrzeby wcześniejszego zdobywania wiedzy z zakresu analityki czy informatyki.

 • Esencjalista (zarządzanie czasem)

Z tym problemem zmagamy się wszyscy – za mało czasu, za dużo rzeczy do zrobienia. Greg McKeown przekonuje, że najwyższy czas wejść na drogę esencjalizmu: zająć się rzeczami, które są dla nas najważniejsze, a wszystko inne wyeliminować. Tylko tak będziemy mogli jak najlepiej zająć się sprawami najistotniejszymi. Jego książka pokaże ci, jak robić mniej, ale lepiej, i to w każdej dziedzinie życia.

Gorąco polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *