dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Torebka Gruba BARONOWA brąz/beż A4 od projektantki, Eli Czajki w wyjątkowej cenie 420 PLN

Projektantka Ela Czajka, właścicielka pracowni kaletniczej CzajkaCzajka, uwielbia nieoczywiste połączenia. Stare z nowym, elegancję z zadziornością. Bawi się formą, fakturą i kolorem skóry, dobiera je do charakteru człowieka, do jego nastroju. PrezesKa jest zakochana w torebkach Eli Czajki, ponieważ są nietuzinkowe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Tak, jak torebka Gruba BARONOWA brąz/beż w wyjątkowej cenie!

Kobieca torebka o  charakterystycznym, miękkim kroju. Uszyta ze świetnej jakości skóry naturalnej, zamszowej i licowej. Bardzo pojemna. Posiada dużą główną komorę i dwie kieszenie na zamek – wewnątrz i z tyłu, wewnątrz również 3 kieszenie otwarte.. Wysokość – 28, szerokość – 33/36, głębokość – ok 12, dł. krótkiego paska – 60, długiego – max.130cm. Obydwa paski są odpinane.

Czas oczekiwania na uszycie – ok 14 dni roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowana kupnem torebki Gruba BARONOWA prześlij na adres mailowy sklep@prezeska.pl kod produktu KT08 oraz swoje dane (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Jeśli masz pytania związane z tym produktem, wyślij jego kod KT08 oraz zapytanie na ten sam adres mailowy.

Zapraszamy do zakupu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *