dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
PLECAK/TECZKA SZARO-BRĄZOWA od projektantki Eli Czajki. Idealna dla businesswoman! Cena 400 PLN

Projektantka Ela Czajka, właścicielka pracowni kaletniczej CzajkaCzajka, uwielbia nieoczywiste połączenia. Stare z nowym, elegancję z zadziornością. Bawi się formą, fakturą i kolorem skóry, dobiera je do charakteru człowieka, do jego nastroju. PrezesKa jest zakochana w torebkach Eli Czajki, ponieważ są nietuzinkowe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Tak, jak PLECAK/TECZKA SZARO-BRĄZOWA, wymarzona dla zabieganej businesswoman.

Pojemny, wygodny, wielozadaniowy i uniwersalny tornister ze świetnej jakości skóry naturalnej (korpus – naturalny, szary zamsz, klapa – jasnobrązowa (orzechowa) skora licowa). Zarówno miękkie szelki, jak i pasek na ramię przypinane są przy pomocy karabińczyków, co pozwala na noszenie torby na krzyż, na plecach i w dłoni. Zmieści format a4. Zapinana na zatrzask tornistrowy. Wewnątrz jasna podszewka i trzy kieszenie, w tym jedna zasuwana. Wysokość – 33, szerokość – 33, głębokość – ok 10, pasek na karabińczykach – max. 130cm.

Czas oczekiwania na uszycie – ok 14 dni roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowana kupnem torebki PLECAK/TECZKA SZARO-BRĄZOWA  prześlij na adres mailowy sklep@prezeska.pl kod produktu KT07 oraz swoje dane (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Jeśli masz pytania związane z tym produktem, wyślij jego kod KT07 oraz zapytanie na ten sam adres mailowy.

Zapraszamy do zakupu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *