dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Nowość od marki Appetita – autorskie mieszanki Ewy Wachowicz

Zdrowa i smaczna kuchnia? To możliwe z pomocą nowych przypraw marki Appetita. Autorskie mieszanki ikony smaku i stylu – Ewy Wachowicz – zawierają w 100% naturalne składniki i bazują na wysokiej jakości soli morskiej.

Linia mieszanek przyprawowych Appetita, sygnowanych przez Ewę Wachowicz, obejmuje pięć aromatycznych kompozycji przeznaczonych do najpopularniejszych dań mięsnych, warzywnych i makaronu. W ofercie znajdują się:

Przyprawa do kurczaka złocista Appetita, 

Przyprawa do zapiekanki makaronowej Appetita, 

Przyprawa do ziemniaków pieczonych z rozmarynem Appetita, 

Przyprawa do mięsa mielonego z majerankiem i czosnkiem Appetita, 

Zioła do sałatek Appetita. 

Nowe produkty zostały skomponowane wyłącznie z naturalnych składników – ziół i przypraw – poddanych restrykcyjnym kontrolom jakości. Nie zawierają glutaminianu sodu, maltodekstryny, konserwantów, barwników ani ekstraktu drożdżowego. Bazują na soli morskiej, która zawiera znacznie więcej składników mineralnych i ma intensywniejszy smak niż zwykła sól kuchenna. Z pomocą tak starannie opracowanych przypraw każdy będzie mógł przygotować zdrowe danie o niepowtarzalnym smaku.

Mieszanki przyprawowe Appetita zapakowano w atrakcyjne graficznie i funkcjonalne torebki z wizerunkiem Ewy. Na odwrocie każdej z nich znajduje się autorski przepis ekspertki na danie. Po więcej stylowych przepisów i informacji producent zaprasza na stronę  http://www.smakistyl.pl.

Autorskie mieszanki Ewy Wachowicz są efektem realizacji nowej strategii komunikacji marki. Appetita chce nie tylko dostarczać konsumentom najwyższej jakości zioła i przyprawy, ale być dla nich również stylową i inspirującą przyjaciółką, która doradza, w jaki sposób przygotowywać potrawy. Z tymi wartościami doskonale utożsamia się znana i lubiana ekspertka kulinarna Ewa Wachowicz, wybrana na  nową twarz marki.

 

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Appetita

Produkty w linii:

Przyprawa do kurczaka złocista Appetita (30 g)

Przyprawa do zapiekanki makaronowej Appetita (30 g)

Przyprawa do ziemniaków pieczonych z rozmarynem Appetita (30 g)

Przyprawa do mięsa mielonego z majerankiem i czosnkiem Appetita (30 g)

Zioła do sałatek Appetita (10 g)

Sugerowana cena det. ok. 1,60 zł/opakowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *