dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Zapraszamy do Teatru Roma na wyjątkową muzyczną podróż od Świąt Bożego Narodzenia i walca wiedeńskiego, po wyjątkowe arie aż do przebojów muzyki popularnej i karnawału w Rio…

Pierwszy dzień nowego roku to doskonały moment na spotkania – szczególnie muzyczne! Teatr Muzyczny Roma w Warszawie swój rok artystyczny rozpocznie od połączenia muzyki klasycznej i największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej.

Usłyszymy wielkie tenorowe arie jak Nessun Dorma czy legendarne pieśni neapolitańskie. Nie zabraknie najpiękniejszych melodii świątecznych takich jak słynny temat „Carol of the Bells”znany z kultowego filmu „Kevin sam w domu”, „Cicha noc” i „Ave Maria” F. Schuberta. Ponadto pojawią się sentymentalne utwory Zbigniewa Wodeckiego rozpisane z operowym rozmachem i słynne aranżacje przebojów takich jak „Hallelujah”, Besame mucho” czy Show Must Go On”w wykonaniu charyzmatycznej formacji TRE Voci.

Podczas tego magicznego Koncertu Noworocznego usłyszymy znakomitych muzyków z DAREK TARCZEWSKI Orchestra w połączeniu z wyjątkowymi wokalami tenorów z TRE Voci. Darek Tarczewski – wybitny pianista i aranżer powołał do współpracy najlepszych instrumentalistów, a brzmienie orkiestry dodatkowo wzbogacił dużą dawką elektroniki i efektów specjalnych. TRE Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów. Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Gościli na światowych scenach, m.in. w Chicago, Toronto, Vancouver, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie czy zachwycali słuchaczy w Teatrze Muzycznym Roma.

Zapraszamy Państwa na wyjątkową muzyczną podróż od Świąt Bożego Narodzenia i walca wiedeńskiego, po wyjątkowe arie aż do przebojów muzyki popularnej i karnawału w Rio. To będzie wieczór pełen emocjonalnych i muzycznych fajerwerków! Na takie kulturalne rozpoczęcie roku czeka każdy meloman!

Informacje o wydarzeni i bilety: https://tixer.pl/tre-voci-koncert-noworoczny-warszawa-2019-01-01-1700,796,11134.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *