dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Rekordowe, inspirujące i potrzebne Targi EKOstyl 2018 w Bielsku – Białej

Tak w kilku słowach można podsumować targi Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej, które zakończyły się w niedzielę w dniu 18 listopada br, a których nasza platforma medialna PrezesKa była patronem medialnym.

W opinii wielu gości  i osób z ekobranży  – Targi EKOstyl  są potrzebnym, bardzo dobrze służącym promowaniu zdrowego stylu  życia wydarzeniem.

Targi odnotowują stałą tendencję wzrostową – w minionej edycji wzięło udział ponad 250 wystawców – o 20 % więcej  niż przed rokiem, rekordową okazała się też frekwencja zwiedzających o 15 % więcej w porównaniu z poprzednią edycją.

Były to 3 inspirujące dni pełne zdrowych produktów, naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę, nowych smaków, zapachów oraz kolorów. Pokazy kulinarne, degustacje, ciekawe stoiska, a także warsztaty i prelekcje tworzyły wyjątkowe wydarzenie, wręcz oblegane przez zwiedzających.

Dzięki bogatej i ciekawej ofercie, jaką przygotowali wystawcy, a także z uwagi na atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących, wykładów i prelekcji  – targi zebrały wiele pochlebnych  opinii  ze strony obecnych na targach ekspertów, partnerów targów jak i odwiedzających gości. W tym roku na targach pojawiło się też wielu przedstawicieli firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z wystawcami, byli też obecni klienci i biznesmeni z Czech i Słowacji.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze zdrową żywnością –  polskich producentów i lokalnych rolników, a także stoiska   z wielu innych regionów świata. Prezentowane były m. in. regionalne specjału z Litwy, austriackie i niemieckie sery, smakowite przetwory z Grecji, Bułgarii, Węgier, Austrii, Azerbejdżanu, Portugalii, Ukrainy  i innych regionów Europy.

Bardzo atrakcyjne dla zwiedzających okazały się też stoiska  firm i placówek oferujących profilaktykę zdrowotną, wczesną diagnostykę, odnowę biologiczną, anti age, a także suplementację, doradztwo dietetyczne. Wszystkie te produkty, terapie i usługi łączył  jeden cel – były  naturalne, bezpieczne, służące  zdrowiu i podnoszeniu jakości życia.

WYNIKI  KONKURSU  TARGOWEGO – Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej.

Na  6 Międzynarodowych Targach Zdrowej Żywności, Zdrowego Stylu Życia i  EKOrodziny – Ekostyl 2018 w Bielsku – Białej w Konkursie dla Wystawców zostały przyznane nagrody: 

Eko Kryształy oraz Wyróżnienia.

Eko Kryształy zostały przyznane firmom:

● HEM POLAND Sp. z o.o.   Elbląg

Za wniosek: CannabiGold Classic 500 mg , złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami

● Ekoprzetwórstwo Janusz Bąk    Tychowo

Za  wniosek: Czarny czosnek  z miodem gryczanym

● Palce Lizać Przemysław Filip  Kraczkowa

Za  wniosek:  Masło sklarowane GHEE

● SUN VITA Aleksandra Bernard   Gliwice

Za wniosek:  Wytłaczarka soku wolnoobrotowa marki WINSTAR  MODEL 2019

● KUNA SYSTEM  Damian Sebastian Abramowicz  Bielsko-Biała

Za wniosek: Urządzenie do produkcji wody mineralnej BLUWATER CLEONE

● S.P.R.P.  GAL  L.P.M.Ł   Marek Sp. J.  Poznań.

Za wniosek: Olej z orzechów włoskich w kapsułkach.

Wyróżnienia zostały przyznane firmom:

● LEŚNY GRÓD  Grzegorz  Śleziak   Milówka

Za wniosek:  Ocet z czereśni

● PHU LAURUS Elżbieta Sanojca  Rzeszów

Za wniosek: Naturalna farba do włosów HERBATINT

Organizator targów – Biuro Promocji i Wystaw Astra dziękuje wystawcom za udział w targach, gościom targowym za rekordową frekwencję oraz za szereg życzliwych opinii. 

Zapraszamy na następną edycję tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w Bielsku – Białej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *