dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Gratulujemy! Internauci wybrali Zaufane Sklepy 2018 – księgarnia Livro.pl liderem w dwóch kategoriach

7. edycja Retail Channels CENEO, podczas której ogłoszono listę Zaufanych Sklepów 2018, za nami! Zwycięzców wyłoniono na podstawie 3 milionów ankiet wypełnionych przez użytkowników serwisu Ceneo.pl. Ocenie podlegało 4500 e-sklepów, podzielonych na 11 kategorii branżowych. Księgarnia internetowa Livro.pl z Grupy Empik otrzymała nagrody w dwóch kategoriach.

Księgarnia Livro.pl zwyciężyła w kategorii Multimedia, otrzymując tytuł Zaufanego Sklepu 2018r. Zdobyła również 2. miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz.

Tytuł Zaufanego Sklepu 2018 jest dla nas szczególnie ważny ze względu na fakt, że przyznają go internauci, którzy faktycznie dokonali zakupu w naszym sklepie. Wiemy, że to ich opinia jest najważniejsza i właśnie nią kierujemy się rozwijając Livro.plkomentuje Marek Kupka, Dyrektor Operacyjny Livro.pl.

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o wyróżnieniu sklepów internetowych uczestniczących w Programie Zaufanych Opinii, które wzorowo podchodzą do kwestii obsługi swoich klientów. Zaufane Opinie to największy i najstarszy program badający wiarygodność witryn e-commerce w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *