dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
TAK, to nasz typ! Wyjątkowe szczoteczki CURAPROX POP ART. Limitowana edycja CS 5460 ultra soft

Szczoteczka do zębów inspirowana małymi słodkościami do ozdabiania muffinek – oto najnowsza limitowana kolekcja POP ART marki CURAPROX. Zaprojektowana przez słowacką projektantkę Mišę Chmelíčkovą linia szczoteczek CS 5460 ultra soft dostępna jest w dwóch wersjach, które pozwolą nam cieszyć się pielęgnacją zębów w artystycznej oprawie.  

CS 5460 – najlepszy przyjaciel Twoich zębów 

Linię CS 5460 ultra soft cechuje niezwykła delikatność połączona z wyjątkową skutecznością. Wszystko dzięki zastosowaniu na główce szczoteczki aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®. Tak duża ich liczba sprawia, że włosie jest niezwykle gęste, przez co efektywnie czyści powierzchnię zębów. Jednocześnie jest ono wyjątkowo delikatne – nie powoduje nadwrażliwości czy innych uszkodzeń mechanicznych dziąseł, które mogą prowadzić do poważniejszych problemów. Opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka szczoteczki pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł.

Cena dwupaku: 39 zł

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach
i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta:
shop.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone  i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *