dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Kolejny sukces Gosi Gałkowskiej! Czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata Fit Model Cup 2018! Gratulujemy!

W miniony weekend w Rydze odbyły się Mistrzostwa Świata Fit Model Cup 2018. Polskę reprezentowała Gosia Gałkowska, trenerka personalna i Fit Model Poland 2017. Gosia zajęła IV. miejsce!!! To znakomita pozycja, zważywszy, że kandydowało mnóstwo reprezentantek z całego świata.

Gosia przygotowywała się do tych zawodów kilka miesięcy. Przed występem w stolicy Łotwy wzięła też udział w Pucharze Polski, na którym zajęła 3. lokatę (rok wcześniej była pierwsza). Trenerka przyznaje, że nie była wówczas w formie: „Wynik w żaden sposób nie odzwierciedla drogi, którą musimy przejść, aby osiągnąć wyznaczony cel. Miesiące ciężkiej pracy, wyrzeczeń, chwil słabości, weryfikowane są w ciągu jednej chwili”. Jest natomiast bardzo zadowolona z wyniku osiągniętego w Pucharze świata, który podsumowała krótko: „Jestem przeszczęśliwa”.

Na swoich mediach społecznościowych nasza reprezentantka podziękowała wielu osobom, które pomogły jej osiągnąć taką formę i dobry wynik: trenerowi, Arkadiuszowi Szyderskiemu, wielokrotnemu laureatowi mistrzostw Polski, Europy czy Świata w kulturystyce, nazywanemu Trenerem Mistrzów, swojej siostrze Kasi Gałkowskiej, która zaszczepiła jej miłość do fitnessu, Klaudii El Dursi, która przygotowała stosowne kreacji i wielu innym.

Gosia Gałkowska – Fit Model Poland 2017.  Instruktorka Fitness, Trenerka Personalna oraz Instruktorka Ćwiczeń Siłowych. Sportem zajmuje się od dziecka, rodzice ukończyli AWF, a tata jest trenerem piłki nożnej. To właśnie rodzice zaszczepili w niej miłość do aktywności fizycznej. Inspiracją była dla niej siostra, która z kolei ukierunkowała ją na świat fitnessu. W szkole Gosia grała w siatkówkę. Od 16 roku życia prowadzi zajęcia grupowe i treningi indywidualne. Przez kilka lat mieszkała i pracowała w Londynie, gdzie jej głównym zajęciem był modeling, ale był to też najlepszy okres pod kątem sportowej edukacji i zdobytego doświadczenia. Miała przyjemność współpracować z najlepszymi ze sportowców, głownie z dyscyplin takich jak podnoszenie ciężarów, MMA, zapasy, brazylijskie ju jitsu. Nie są jej obce treningi z kettlebells czy crossfit. W swoich treningach stawia na dywersyfikacje. Gosia chciałaby pokazać kobietom, że można ćwiczyć siłowo, łączyć elementy crossfit, treningu funkcjonalnego, sztuk walki a przy tym wyglądać bardzo kobieco i zdrowo. Trening, w którym technika wykonywanych ćwiczeń jest poprawna jest przyjemnością. Wysportowana sylwetka często jest efektem ubocznym, przy dobrej zabawie i mile spędzonym czasie. Gosia przez swoją pracę uczy, że ważny jest zarówno trening ciała jak i psychiki. Uczy też, jak przy pomocy stretchingu i mobilizacji radzić sobie ze stresem czy zmęczeniem. Współpracuje z różnymi lekarzami, sportowcami, fizjoterapeutami, ponieważ w ten sposób dba o swoich podopiecznych kompleksowo. Jest ekspertką Fundacji Sport Support i trenerką personalną Anny Dereszowskiej.

https://www.facebook.com/gosiagalkowskatrener/

https://www.instagram.com/gosia_galkowska/?hl=pl

https://www.gosiagalkowska.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *