dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Najnowsze torby kolekcji Kasi Zielińskiej już dostępne!

Najnowsza kolekcja toreb polskiej marki LA MILLOU, Feeria by Kasia Zielińska to ukłon w stronę mam, które poszukują funkcjonalnych, innowacyjnych ale również estetycznych rozwiązań. To idealna torba dla kobiet, która sprawdzi się we wszystkich sytuacjach, będzie pasować do wizerunku mamy ale będzie można pokazać się z nią na spotkaniu biznesowym czy podczas spotkania z przyjaciółmi. To dowód na to, że torba dla mam nie musi być nudna. 

Kasia Zielińska współpracuje z La Millou od prawie 4 lat. Jej pierwsza kolekcja ujrzała światło dzienne w czerwcu 2015 roku. Torby są bardzo funkcjonalne i mamy natychmiast je pokochały.  „Fakt, że współpraca zaczęła się wtedy, kiedy spodziewałam się dziecka nie jest bez znaczenia. Zawsze byłam fanką torebek, ale dopiero jako mama zaczęłam zwracać uwagę na ich funkcjonalność i łatwość pielęgnacji”mówi Kasia Zielińska.

Sygnowana subtelnym logo i nazwiskiem Katarzyny Zielińskiej torba LA MILLOU FEERIA definiuje kobietę, która wie czego chce, jest aktywną mamą oraz świadomą kobietą, dla której oprócz wygody liczy się wygląd otaczających ją rzeczy. LA MILLOU FEERIA to doskonałe połączenie tych cech. Fason torby to najbardziej klasyczny typ – shopper bag, który pokochały kobiety na całym świecie. Każdy z wzorów charakteryzuje istna feeria barw. Wszystkie elementy torby wykonane są z dbałością o detale. LA MILLOU FEERIA pasuje do każdej stylizacji. Torba jest całkowicie nieprzemakalna (wewnątrz i na zewnątrz) i dlatego można też z niej korzystać na plaży, basenie czy pikniku.

Torba dostępna jest w dwóch rozmiarach – Large oraz Medium – z saszetką oraz kompletem uchwytów, dzięki którym torbę można zaczepić na wózek. Do zestawu można dokupić praktyczny organizer, który również można zawiesić na wózek. Torba posiada też system karabińczyków i mocowań, dzięki którym można zmieniać jej kształt i tym samym funkcje.

Fot. Monika Wiąckiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *