dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Chcesz przyspieszyć swój sukces w biznesie? Odwiedź gabinet numerologa. O tym, dlaczego liczby mówią więcej, rozmawiamy z Dorotą Zwierz, numerologiem w świecie biznesu

Numerologia i biznes to znakomity zespół. Dlaczego warto przed założeniem działalności, w trakcie jej prowadzenia oraz przed podjęciem każdej, ważnej decyzji, odwiedzić gabinet numerologa tłumaczy Dorota Zwierz (na fot.), numerolog, z której usług korzystają prezesi firm i osoby indywidualne. 

Beata Rayzacher: Numerologia wciąż wielu kojarzy się ze… szklaną kulą i wróżeniem z liczb. Tymczasem ja wcale szklanej kuli obok Ciebie nie widzę. Czym w takim razie naprawdę jest numerologia?

Dorota Zwierz: Tak, wiem. To podejście zmienia się. Powiem Ci, że spotykam coraz więcej świadomych osób z coraz bardziej otwartym podejściem. Numerologia jest odczytywaniem z kodu liczbowego informacji o naszej osobowości. Jest zatem szeroką i do tego bardzo dokładną diagnozą naszego temperamentu i cech charakteru. Inaczej mówiąc portret numerologiczny jest mapą i informacją o naszych utartych schematach postępowania i ich źródle, naszych talentach i potencjałach, o tym, co nam w duszy gra, a co wychodzi na zewnątrz do świata i co to powoduje. Jest informacją o źródle naszego podejścia do wielu spraw np. jacy i dlaczego jesteśmy w relacjach międzyludzkich oraz naszych wyzwaniach do nauki w tym i innych obszarach.

Beata Rayzacher: Czy można powiedzieć, że numerologia jest… stara jak świat? Podobno za jednego z jej twórców uważa się Pitagorasa?

Dorota Zwierz: Dokładnie, Pitagorasa uważa się za twórcę znacznej części numerologii. Następcy łączyli swoje odkrycia z pracami Pitagorasa i tak powstawały kolejne systemy. Zdecydowaną prekursorką, która rozwinęła system europejski, była Gladys Lobos.

Beata Rayzacher: Jaki wpływ na nasze życie ma data urodzin? Naprawdę tak wiele od niej zależy?

Dorota Zwierz: Data urodzin determinuje naszą drogę życia, czyli inaczej mówiąc wibrację urodzeniową. Wibracja ta określa to, jak funkcjonujemy na co dzień, jacy jesteśmy, czego mamy się uczyć na naszej drodze – wskazuje nasze główne wyzwania oraz to, czego uczymy innych dzięki naszym talentom. Zatem określa główne cechy naszego temperamentu, charakteru – czyli sposoby działania, reagowania, postrzegania siebie i świata itd. Aczkolwiek są to ramowe informacje. Data urodzin jest jednym z elementów, jaki składa się na ukształtowanie naszej osobowości. Pełny portret numerologiczny pokazuje nam znacznie szerszy i bardzo szczegółowy obraz. Dopiero po jego analizie widać z jakiego powodu dwie osoby o tej samej wibracji urodzeniowej różnią się od siebie.

Beata Rayzacher: Jak wygląda spotkanie z numerologiem i sporządzany przez niego nasz porter numerologiczny?

Dorota Zwierz: U różnych numerologów może to wyglądać inaczej. Jedni opracowują portret w formie pisemnej i go wysyłają do właściciela. Inni omawiają, a następnie sporządzają opis pisemny. Ja najpierw opracowuję portret – sama karta wygląda niemalże jak ekran matrixa (śmiech). Następnie omawiam go bezpośrednio z właścicielem. Sesję, która trwa ok 2 godziny, można ją sobie nagrać, aby do niej wracać. Cenię sobie taką formę, ponieważ wiem, że dużą wartością jest możliwość objaśnienia pewnych elementów portretu. Jeśli coś się nie zgadza, to możemy na bieżąco poszukać z jakiego powodu. Jestem w stanie, jak na sesji terapeutycznej, od razu popracować z osobą, aby wyniosła jak największą wartość z naszego spotkania.

Beata Rayzacher: W jaki sposób numerologia może pomóc w prowadzeniu biznesu? Załóżmy, że właśnie planuję biznes w nowej branży – na co, pod kątem numerologii, powinnam zwrócić uwagę? Albo właśnie jestem tuż przed spotkaniem z niezwykle ważnym klientem…

Dorota Zwierz: Numerologia i biznes, to znakomity zespół… Etap, w którym będziesz zakładać nową działalność, jest doskonałym momentem na wizytę u numerologa, ponieważ od początku można sprawdzić, ustawić odpowiednie wibracje prowadzące oraz optymalne daty do działania. To świat idealny dla obu stron. Bywa, że mamy już firmę i chcemy ją zdiagnozować pod kątem numerologicznym. Tu również mamy spore pole manewru i wsparcia takiej firmy. Wyprostowania pewnych miejsc energetycznie kluczowych. Przy pracy z firmami zwraca się uwagę na wiele czynników m.in. wibrację nazwy firmy, na korelację tej wibracji z wibracją urodzeniową właściciela, na aspekty astrologiczne w szukaniu stosownych dat do założenia firmy, do czynienia w niej zmian. Z numerologiem można nawet zaplanować stosowne kampanie w zależności od ich celu. Spotkanie z ważnym klientem? Jeśli dbasz o zbudowanie raportu z rozmówcą, to prowadzisz wcześniej badania odnośnie tego, z kim się spotkasz. Jeśli znasz choćby główną wibrację urodzeniową klienta, to nawiązanie raportu będzie kropką nad „i”.

Beata Rayzacher: A w przypadku… związków i wyboru partnera? Też warto przed powiedzeniem sakramentalnego „TAK” wybrać się do numerologa?

Dorota Zwierz: W przypadku związków uważam, że numerologia bardzo, ale to bardzo może pomóc, ponieważ przyśpieszy i ułatwi wzajemne zrozumienie partnerów. Numerologia to nie wyrocznia. W związku z tym nie należy jej stosować do „prześwietlania” partnera, aby zadecydować, czy inwestować w związek, czy też nie. Uważam, że każdy związek ma szansę. Nawet z ekstremalnie różnymi osobowościami, temperamentami, jeśli z obu stron istnieje wola poznania się wzajemnego, zrozumienia,  porozumienia się i pracy nad sobą. Pamiętajmy, że spotykamy określone osoby, ponieważ mamy wzajemnie czegoś doświadczyć, nauczyć się czegoś, wejść na kolejne poziomy pewnych umiejętności.

Beata Rayzacher: Czy można zaryzykować stwierdzenie, że dzięki numerologii jesteśmy w stanie… odmienić swój los? I nie tylko zmienić swoje życie, ale przede wszystkim siebie?

Dorota Zwierz: Absolutnie tak. Jeśli zrozumiesz siebie, to zaczniesz zapewne zmieniać swoje postępowanie, zachowanie. Dzięki temu zmienisz swoje życie, a jeśli zmienisz coś w swoim życiu, to odmienisz swój los. Czasem do rosnącej świadomości i pracy tradycyjną psychologią trzeba dodać również harmonizację krążących wokół nas liczb, aby zmiany mogły się dokonywać.

Beata Rayzacher: Skąd pomysł, aby zająć się właśnie numerologią? Wiem, że wcześniej pracowałaś w klasycznej korporacji. Jak długo zgłębiałaś tajniki numerologii i co Tobie samej ona dała?

Dorota Zwierz: Tak, wcześniej pracowałam z klientem biznesowym w średnim i dużym biznesie, ale od zawsze ciągnęło mnie do psychologii, do bezpośredniej pracy z drugim człowiekiem. Kiedy patrzę na drugą osobę, to widzę ją w znacznie szerszym wymiarze, niż przeważnie ona sama. Coś mnie uciska we wnętrzu, kiedy ktoś nie chce się rozwijać. Nawet według testu talentów Gallupa jednym z 5 moich głównych talentów  jest  Developer, czyli ktoś, kto w skrócie wspiera innych w rozwoju.  Kiedy numerologia stanęła na mojej drodze tak się złożyło, że moi pierwsi nauczyciele zaproponowali mi współpracę (wcześniej byłam ich „pacjentem”) i wtedy wyraźnie zobaczyłam, że numerolgia jest znakomitym połączeniem mojej pasji, talentów, a przede wszystkim genialnym narzędziem psychologicznym do pracy z drugą osobą. Tak się zaczęło. Numerologia dała mi głębsze zrozumienie siebie, ujawniła mi blokady energetyczne, które trzymały mnie w ryzach i blokowały działania, rozwój. Zwiększyła moją świadomość, akcpetację i umożliwiła mi precyzyjniejszą, bardziej harmonijną pracę nad sobą, nad związkiem i z dziećmi.

Beata Rayzacher: I… muszę o to na koniec zapytać  Czy w swoim prywatnym życiu także często odwołujesz się do numerologii? Zanim np. podejmujesz ważne decyzje, kiedy poznajesz nowych ludzi, planujesz nowe wyzwania…?

Dorota Zwierz: Mnie również by to ciekawiło… Kiedy poznaję nową osobą, to przyznam, że bardzo ciekawi mnie, jaką nosi wibrację urodzeniową, a zaraz potem jakie ma układy strategiczne, widoczne w pełnym portrecie. Troszkę bawię się w rozpoznawanie cech poszczególnych liczb ich układów nim zobaczę pełny portret, lecz nie cały czas. Obecnie znacznie mocniej odczuwam rok 3 w cyklu numerologicznym. Przyznam, że ma on wpływ na moje decyzje i działania. Teraz szykuję się do założenia firmy w Anglii i jak najbardziej jest to ważny moment w moim życiu, a co za tym idzie… chętnie skorzystam z wiedzy numerologicznej w jej zaplanowaniu.

Więcej na:  http://numerolody.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *