dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Targi Mody Poznań! Najważniejsze wydarzenie modowe w Polsce

W dniach 28-29 sierpnia Poznań ponownie stanie się stolicą mody. Za sprawą wystawców reprezentujących trendy z różnych stron świata uczestnicy poznańskich targów dowiedzą się, co mają najlepszego w swojej ofercie. 

Targi Mody Poznań to najważniejsze wydarzenie modowe w Polsce. Na tle innych imprez krajowych Targi Mody Poznań wyróżniają się biznesowym charakterem oraz liczbą wystawców. Na koniec lata trzy targowe hale wypełnią się tysiącami nowości od blisko 300 firm i marek. Zakres tematyczny obejmuje: odzież, obuwie, akcesoria, galanterię i skóry. Podczas bieżącej edycji pojawią się wystawcy z 16 państw, m.in. z: Bangladesz, Białoruś, Chiny, Czechy, Francja, Hiszpania, Indie, Litwa, Niemcy, Pakistan, Szwecja, Tunezja, Turcja, Ukraina, Włochy i Polska.

Celem targów jest pokazanie w pigułce trendów oraz różnorodności stylistycznej. Polscy i zagraniczni przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać ofertę znanych brandów, alternatywne marki, a także firmy rodzinne, które doskonale znają wymagania konkretnych klientów. Producenci zainspirowani światowymi tygodniami mody pokażą interpretację kluczowych tendencji.

Uczestnicy Targów Mody Poznań przyjrzą się trendom zarówno na stoiskach, jak i podczas pokazów mody. Jest to okazja dla przedsiębiorców, aby zobaczyć na własne oczy najmodniejsze kolory, fasony i tkaniny na sezon jesień-zima 2018/2019. Najważniejsze show odbędzie się pierwszego dnia targów w ramach wieczornej gali skupiającej międzynarodowe grono właścicieli firm modowych oraz kluczowych kupców. Zostaną tam zaprezentowane premiery kolekcji marek wyróżnionych znakiem Polska Moda.

Odwiedzając imprezę nie można pominąć szkoleń z zakresu marketingu i prawa. Są to spotkania skierowane wyłącznie do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw. Przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów stworzyliśmy Speakers – miejsce, w którym uczestnicy wydarzenia otrzymują pełne spektrum wiedzy dedykowanej branży kreatywnej. W programie zbliżającej się edycji znajdą się między innymi takie tematy jak: „Projekty modowe pod ochroną – wzory, znaki, prawa autorskie”, „Obowiązki sprzedawcy a prawa konsumenta”, „Psychologia koloru w komunikacji marketingowej”, „Techniki negocjacji biznesie, czyli, jak zyskać więcej”, Kultura organizacji – sposób na sukces w trudnych czasach!” czy „Typologia klienta w branży mody”.

Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny. Właściciele sklepów, managerowie, marketingowcy, studenci uczelni kierunkowych, fotografowie, styliści, ilustratorzy otrzymują darmowy bilet wstępu po wcześniejszej rejestracji na stronie www.targimodypoznan.pl lub w kasie podczas wydarzenia. W wydarzeniu mogą wziąć udział także osoby niezwiązane z branżą fashion, jednak zobowiązane są do zakupu biletu.

Różnorodność prezentowanych na targach marek gwarantuje znalezienie odpowiedniego towaru zarówno przez większe sieci, niewielkie sklepy multibrandowe, jak i designerskie showroomy. Coraz częstszymi gośćmi targów są również właściciele sklepów internetowych, którzy szukają niszowych produktów.

Szczegóły: www.targimodypoznan.pl

Portal www.prezeska.pl jest patronem medialnym wydarzenia – ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *