dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Letnie orzeźwienie z marką Czas na Herbatę – aż 7 inspirujących przepisów!

Pyszna, aromatyczna herbata dobrze smakuje zarówno na ciepło, jaki na zimno. Drugi wariant szczególnie chętnie wybierany jest w sezonie wakacyjnym, gdy upał i gorąco dają się we znaki. Marka Czas na Herbatę prezentuje wyjątkowe, herbaciane propozycje, idealne do przygotowania nie tylko klasycznych, ale i również orzeźwiających, mrożonych napojów. 

Wybierając którąkolwiek z wyjątkowych kompozycji marki Czas na Herbatę, warto pamiętać, że przygotowany z niej napój doskonale smakuje również na zimno. W tym celu należy zaparzyć ulubioną herbatę i schłodzić ją w lodówce. Dla wzbogacenia doznań smakowych można pokusić się
o urozmaicenie napoju świeżymi kawałkami owoców.

Dla spragnionych orzeźwienia i smacznych inspiracji poniżej podajemy kilka sprawdzonych przepisów.

Przepisy:

1.Przepis na bazie kompozycji INSPIRACJA

Składniki: herbata zielona INSPIRACJA, mrożone lub świeże maliny, jabłko, miód, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 1-1,5 łyżeczki herbaty w 200 ml wody. Według uznania dodaj miód i odstaw do schłodzenia. Dodaj maliny, plastry jabłka oraz kostki lodu. Na końcu udekoruj listkiem mięty

2. Przepis na bazie kompozycji TUTTI FRUTTI

Składniki: herbata owocowa TUTTI FRUTTI, mrożone lub świeże maliny i borówki, syrop malinowy lub miód, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 2-3 łyżeczki herbaty w 200 ml wody, według uznania dodaj syrop malinowy lub miód i odstaw do schłodzenia. Dodaj maliny, borówki oraz kostki lodu.

3. Przepis na bazie kompozycji DOLCE VITA

Składniki: herbata turkusowa DOLCE VITA, dojrzałe mango, plastry cytryny, miód, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 1-1,5 łyżeczki herbaty w 200 ml wody, według uznania dodaj miód i odstaw do schłodzenia. Mango pokrój w kostkę i włóż na ten czas do zamrażarki. Następnie dodaj je do herbaty wraz z plastrem cytryny i kostkami lodu.

4. MAMMA MIA

Składniki: herbata biała MAMMA MIA, mrożone lub świeże truskawki, syrop malinowy lub miód, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 1-1,5 łyżeczki herbaty w 200 ml wody, dodaj syrop malinowy lub miód i odstaw do schłodzenia. Dodaj dużą ilość truskawek oraz kostki lodu. Na końcu udekoruj listkiem mięty.

5. MALINOWA RAPSODIA

Składniki: herbata owocowa MALINOWA RAPSODIA, świeże lub mrożone borówki, plastry limonki, syrop żurawinowy, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 2-3 łyżeczki herbaty w 200 ml wody, według uznania dodaj syrop i odstaw do schłodzenia. Dodaj do tego borówki, limonkę i kostki lodu. Dodaj do herbaty borówki, plastry limonki oraz kostki lodu. Na końcu udekoruj listkiem mięty

6. EARL GREY

Składniki: herbata czarna EARL GREY,  plastry pomarańczy, miód, kostki lodu..

Przygotowanie: zaparz 1-1,5 łyżeczki herbaty w 200 ml wody, według uznania dodaj miód i odstaw do schłodzenia. Następnie dodaj plastry pomarańczy i kostki lodu. Na końcu udekoruj liskiem świeżej mięty.

7. WELLNESS & SPA

Składniki: kompozycja WELLNESS&SPA, plastry ogórka, limonki i/lub cytryny, syrop z czarnego bzu, kostki lodu.

Przygotowanie: zaparz 1-1,5 łyżeczki herbaty w 200 ml wody. Według uznania dodaj syrop i odstaw do schłodzenia. Plastry ogórka włóż na ten czas do zamrażarki, a następnie dołóż je wraz z plastrami limonki i kostkami lodu do herbaty i udekoruj listkami melisy.

Smacznego!

„Tutti Frutti”

Cena: 11,16 zł/50 g 

„Mama Mia”

Cena: 19,95 zł/50g

„Inspiracja”

Cena: 11,45 zł/50g

„Dolce Vita”

Cena: 14,95 zł/50 g 

„Malinowa Rapsodia”

Cena: 11,16 zł/50g

„Earl Grey”

Cena: 10,45 zł/50g

„Wellness & SPA

Cena: 10,45 zł/50g

————————————————————————————————————————-

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (33 salony firmowe, 23 sklepy franchisowe oraz 64 punkty partnerskie) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *