dd
Inspirujące Kobiety Sukcesu Oferta Custom Publishing/Public Relations
Magazyn Okazje w sklepie PrezesKa!
Foods by Ann znowu w Lidlu, już od dziś!

Od czwartku 27 czerwca, już po raz drugi naturalne produkty Anny Lewandowskiej są dostępne w sklepach Lidl. Od dzisiaj do wyczerpania zapasów, w sieci można kupić pożywne batony energetyczne Pocket Energy Bars, sycące musli owocowe doskonałe na śniadanie, chrupiące chipsy warzywne i orzeźwiające smoothies w saszetkach. Wszystkie produkty w kilku smakach do wyboru.

  

Marka stawia na rozwój i łatwy dostęp do swoich artykułów. Akcja promocyjna w Lidlu jest okazją dla klientów sieci do zapoznania się z asortymentem Foods by Ann i wprowadzenia w życie zdrowych nawyków żywieniowych, jeśli jeszcze tego nie zrobili.

Początkowo marka Foods by Ann zyskiwała popularność tylko w sklepie online, ale dzięki współpracy z sieciami handlowymi wyszliśmy naprzeciw osobom, które niekoniecznie nabywają towary przez Internet. Pierwszy in-out w Lidlu, który odbył się na początku tego roku, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony klientów, a fani naszej marki docenili możliwość kupna produktów w placówkach stacjonarnych w całej Polsce – mówi Paweł Ciuraj, współzałożyciel Foods by Ann – Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidlem nasze produkty mogą dotrzeć do szerokiej grupy zwolenników zdrowego żywienia w całej Polsce – dodaje.

Przekąski Anny Lewandowskiej doskonale sprawdzają się jako zdrowa alternatywa na co dzień np. dla słodyczy. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które żyją aktywnie i potrzebują szybkiego, a jednocześnie zdrowego i smacznego źródła energii.

###

FOODS BY ANN

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku. Jej misją jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem. Artykuły spożywcze marki Foods by Ann to synonim najwyższej jakości, a ich podstawą są pieczołowicie dobrane składniki i surowce, dzięki czemu odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

„Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie”
Anna Lewandowska

Więcej informacji o Foods by Ann: https://foodsbyann.com/ 

Facebook: https://www.facebook.com/FoodsByAnn 

Instagram: https://www.instagram.com/foods_by_ann/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *